Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Kontakt

Zapraszamy do współpracy

Biuro i Obsługa klienta

Anna Paduch

St. Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 (22) 299 59 29

a.paduch@interklima.pl

Agnieszka Warot

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 (22) 299 59 29

a.warot@interklima.pl

Dział handlowy

Adam Pogroszewski

Koordynator ds. Handlowych

+48 690 924 700

a.pogroszewski@interklima.pl

Produkcja

Krzysztof Paduch

Kierownik ds. Produkcji/Technolog

+48 790 880 277

k.paduch@interklima.pl

Przemysław Kmieć

Dyrektor ds. Produkcji

+48 536 480 880

p.kmiec@interklima.pl

Magazyn

Krzysztof Gromke

Kierownik ds. Magazynu i Logistyki

+48 791 880 566

k.gromke@interklima.pl

Dział projektowy

Łukasz Pupik

Główny Projektant/Kierownik Budowy​

​+48 507 071 506

l.pupik@interklima.pl

 
Oddział Warszawa

Bartłomiej Drabicki

Właściciel

+48 608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Oddział Ostrołęka

Zbigniew Drabicki

Właściciel

+48 602 121 765

biuro@interklima.pl