Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Kształtki wentylacyjne

kształtki wentylacyjne, kształtki wentylacyjne warszawaWykonanie sprawnie działającego systemu wentylacyjnego wymaga wielu różnych elementów konstrukcyjnych, pozwalających na ułożenie instalacji odpowiednio do parametrów budynku. Jednym z takich elementów są kształtki wentylacyjne, które znajdziesz i zamówisz w naszej firmie.

Oferujemy kształtki do każdego typu systemu

System wentylacyjny w budynku wymaga dostosowania jego konstrukcji do warunków obiektu w taki sposób, aby każde pomieszczenie miało zapewnione odpowiednie warunki termiczne i wymianę powietrza. Każdy taki system wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań wynikających z konstrukcji samego budynku oraz rozkładu objętych nim pomieszczeń.

Oferujemy kształtki wentylacyjne w szerokim wyborze form umożliwiających wykonywanie zakrętów, skosów i innych zmian kierunku przebiegu systemu wentylacyjnego w budynku. W asortymencie posiadamy łuki prostokątne, dyfuzowe, o zmiennym przekroju, kolana, a także trójniki i czwórniki do wykonywania rozgałęzień.

Co możemy Ci zagwarantować?

Wszystkie nasze kształtki wentylacyjne produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, z myślą o jak najszerszym zastosowaniu w nowoczesnych systemach klimatyzacyjnych.

Gwarantujemy:

- wysoką jakość blach ocynkowanych, z których wykonywane są kształtki,
- standardy europejskie oraz normy techniczne i niezbędne atesty,
- uniwersalność zastosowań w każdych warunkach i dla każdego obiektu,
- możliwość dostosowania produktów do konkretnych parametrów systemu wentylacyjnego.

Jeśli poszukujesz wykonawcy systemu wentylacyjnego w swojej firmie, oferujemy Ci nie tylko doskonałe komponenty do jego konstrukcji, ale również projekt i montaż na terenie miasta Warszawa lub w okolicy.

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.