Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Montaż instalacji sanitarnych

montaż instalacji sanitarnych warszawaJesteś właścicielem firmy realizującej bardzo specyficzne procesy technologiczne? Poszukujesz wykonawcy instalacji sanitarnej dostosowanej zarówno do potrzeb produkcji, jak i warunków obiektu? Proponujemy Ci jej profesjonalny projekt i wykonanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych komponentów.

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalny system

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie klimatyzacji i systemów wentylacyjnych, ale nasze wieloletnie doświadczenie obejmuje również szeroko rozumiane instalacje sanitarne w obiektach przemysłowych, biurach, instytucjach naukowo-badawczych. Jeśli realizowany w Twojej firmie proces technologiczny lub prowadzone badania wymagają chłodzenia wodą lodową lub odpylania, zaprojektujemy dla Ciebie najlepsze możliwe rozwiązanie.

W projektowaniu opieramy się na bogatych doświadczeniach. Dzięki temu wykorzystujemy rozwiązania, które sprawdzają się w praktyce, są funkcjonalne i niezawodne.

Wykonamy profesjonalny montaż

Na podstawie własnych projektów oraz projektów powierzonych, wykonamy profesjonalny montaż instalacji sanitarnej w szeroko rozumianym zakresie. Możesz nam zlecić realizację systemów sanitarnych obejmujących takie czynniki jak:

- chłodnictwo,
- ciepło technologiczne,
- woda lodowa,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- centralne ogrzewanie,
- odpylanie.

Profesjonalny montaż instalacji sanitarnych wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze komponenty i urządzenia. Oferujemy również doradztwo techniczne oraz nadzór techniczny nad systemami, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zlecenia realizujemy na terenie miasta Warszawa oraz w jej najbliższej okolicy. Jeśli Twoja firma znajduje się w tym rejonie, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.