Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Projektowanie instalacji wentylacyjnej

projekt wentylacji mechanicznej, projekt wentylacji mechanicznej warszawa, projektowanie instalacji wentylacji, projektowanie instalacji wentylacji warszawa, projektowanie instalacji wentylacyjnej, projektowanie instalacji wentylacyjnej warszawaSystem wentylacyjny jest obecnie podstawowym elementem wyposażenia każdego nowoczesnego budynku. Dlatego jeśli budujesz własny hotel, remontujesz restaurację lub adaptujesz halę do potrzeb produkcji, pomyśl o komforcie gości i pracowników. Proponujemy Ci profesjonalny projekt wentylacji mechanicznej na potrzeby Twojego obiektu.

Oferujemy Ci doświadczenie i profesjonalizm

Na rynku systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i instalacji sanitarnych działamy już od wielu lat. Naszą domeną jest zarówno produkcja, jak i realne wykonywanie instalacji w każdego typu budynkach na terenie miasta Warszawa lub okolic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykorzystywać w projektach najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Posiadamy też doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów. Jeśli Twój budynek, hala czy inne pomieszczenie wymagają specyficznych rozwiązań, z pewnością znajdziemy je dla Ciebie i uwzględnimy w projekcie.

Zaprojektujemy najbardziej optymalną instalację

Budynek, w którym mieści się Twoja firma posiada specyficzny układ pomieszczeń? Warunki techniczne wymagają nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych? A może realizowany proces produkcji narzuca wymagania określone konkretnymi przepisami? Projektowanie instalacji wentylacyjnej nie ma dla nas tajemnic, dlatego znajdziemy właściwe rozwiązanie dla każdej sytuacji i każdych wymagań.

Zadbamy o Twoją satysfakcję

W tworzeniu projektów kierujemy się zarówno własnym doświadczeniem, jak i Twoim zadowoleniem. Wykonując dla Ciebie projektowanie instalacji wentylacji znajdziemy i uwzględnimy takie rozwiązania, które zagwarantują najefektywniejsze funkcjonowanie systemu przy jak najniższych kosztach jego instalacji.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!