Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Projektowanie klimatyzacji

projektowanie klimatyzacji, projektowanie klimatyzacji warszawaJesteś właścicielem hotelu, restauracji, biurowca czy zakładu produkcyjnego? Masz dość dusznych pomieszczeń i poszukujesz sposobu na poprawienie ich komfortu? Skorzystaj z naszego doświadczenia w dziedzinie projektowania i montażu systemów klimatyzacji.

Dlaczego nasze projekty?

Projektowanie klimatyzacji wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale i doświadczenia, dzięki któremu możliwe będzie znalezienie rozwiązań najtrudniejszych problemów. Nasza firma działa aktywnie w branży klimatyzacji i wentylacji od wielu lat, dlatego każdy z naszych pracowników wyróżnia się profesjonalizmem, wiedzą i kreatywnością w proponowaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

Zatrudniamy projektantów doświadczonych nie tylko w rysunku technicznym, ale również doskonale znających nasz asortyment, techniczne aspekty funkcjonowania klimatyzacji i potrafiących znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania do Twojego obiektu.

Co możesz zyskać?

Jeśli poszukujesz sposobu na poprawę komfortu pomieszczeń w Twojej firmie lub hotelu na terenie miasta Warszawa lub okolic, wybierając naszą ofertę zyskujesz wiele korzyści.

Zapewnimy Ci:

- indywidualne podejście do projektu klimatyzacji w twoim obiekcie,
- optymalne, ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie systemu klimatyzacji,
- uwzględnienie najnowocześniejszych systemów automatyki i sterowania,
- projektowanie klimatyzacji z uwzględnieniem narzuconych przepisami wymagań,
- profesjonalizm i możliwie najkrótszy czas realizacji zlecenia.

Zamawiając projekt w naszej firmie, otrzymasz również profesjonalne doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań. Jeśli Twoja firma znajduje się na terenie miasta Warszawa, możesz również zamówić montaż instalacji.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!