Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Wyrzutnia dachowa

wyrzutnia dachowa, wyrzutnia dachowa warszawaPlanujesz remont budynku swojej firmy, hotelu, restauracji, biurowca? Zastanawiasz się nad uwzględnieniem w nim systemu klimatyzacji, który zdecydowanie poprawi warunki w pomieszczeniach? Skorzystaj z naszej oferty produktów do jej profesjonalnego montażu

Szeroki wybór komponentów

Specjalnością naszej firmy jest zarówno produkcja, jak i sprzedaż komponentów przeznaczonych do montażu instalacji wentylacyjnych w każdym rodzaju budynków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży oraz wykonywaniu projektów i instalacji w praktyce wiemy, jakie komponenty bywają niezbędne w tworzeniu rozmaitych rozwiązań. W naszej hurtowni proponujemy szeroki wybór kanałów, kształt, przepustnic, zaślepek i wielu innych produktów. Znaczące miejsce w każdym systemie zajmuje wyrzutnia dachowa, pozwalająca na skuteczną wymianę powietrza przez system wentylacyjny.

Trwałe i estetyczne wyrzutnie dachowe

Odpowiednia wyrzutnia dachowa decyduje nie tylko o efektywności wymiany powietrza przez system wentylacyjny, ale też o estetyce samego budynku. W ofercie posiadamy zarówno wyrzutnie czworokątne, jak i okrągłe o różnych parametrach, dzięki czemu możesz je dostosować do swojego indywidualnego projektu wentylacji.

Nasze produkty to:

- starannie dobrane materiały, w tym blachy o różnej grubości dostosowana do potrzeb wentylacji,
- wysoka odporność na warunki środowiskowe,
- dodatkowe zabezpieczenia w postaci żaluzji i siatek,
- estetyczne wykonanie i forma komponująca się z brył budynku.
- wymagane przepisami atesty i normy.


Poszukujesz wyrzutni dachowej lub innych komponentów systemu wentylacji mechanicznej? Wybierz je z naszej oferty. A jeśli Twój budynek znajduje się na terenie miasta Warszawa, dowieziemy je do Ciebie i wykonamy profesjonalny montaż.