Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Czerpnia dachowa, ścienna prostokątna

czerpnia dachowa, czerpnia ścienna, czerpnia ścienna prostokątnaPoszukujesz odpowiedniego systemu wentylacji dla Twojego budynku? Oczekujesz sprawnego funkcjonowania, niezawodności i zarazem estetyki, która pozwoli zachować walory obiektu? Skorzystaj z naszej oferty czerpni ściennych i dachowych.

Trwała i niezawodna konstrukcja

Czerpnia lub wyrzutnia to element konstrukcyjny kanału wentylacyjnego umieszczany na jego końcu. Jest odpowiedzialny za dostarczanie lub wyrzucanie powietrza z systemu wentylacyjnego budynku. Oferujemy Ci najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne wykonane z trwałych materiałów, dzięki którym doskonale zniosą zmienne warunki atmosferyczne i przez wiele lat zachowają sprawność. Każda nasza czerpnia dachowa i ścienna skonstruowana jest w taki sposób, aby jak najefektywniej zapewniać wymianę powietrza w całym systemie wentylacyjnym.

Estetyka wykonania

Dbasz o estetyczny wygląd Twojego budynku? Nie chcesz, aby elementy konstrukcyjne wentylacji wpływał na jego stylowy design? Nasze rozwiązania są nie tylko estetyczne, ale i dyskretne, dlatego doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Czerpnia ścienna pozwoli na umieszczenie wylotu poniżej konstrukcji dachu, albo w niewidocznym miejscu wewnątrz budynku.

Forma dostosowana do miejsca

Każdy system wentylacyjny wymaga innych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwolą spełnić warunek najwyższej efektywności działania w warunkach konkretnego obiektu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje wyrzutni. W instalacjach wewnętrznych sprawdzi się nasza czerpnia ścienna prostokątna ze stałymi żaluzjami. Do instalacji zewnętrznych możesz wybrać czerpnie okrągłe i prostokątne.

Zapraszamy do naszej hurtowni, by zapoznać się z dostępnym asortymentem.