Masz pytania? Skontaktuj się z nami

22 299 59 29

produkcja@interklima.pl

Odział Warszawa:

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

Odział Ostrołęka:

602 121 765

biuro@interklima.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 651 538

b.drabicki@interklima.pl

​507 071 506

l.pupik@interklima.pl

Instalacja wentylacji mechanicznej

instalacja wentylacji mechanicznej, instalacja wentylacji mechanicznej warszawa, instalacje wentylacji mechanicznej, instalacje wentylacji mechanicznej warszawaPoszukujesz wykonawcy efektywnego systemu wentylacyjnego w Twojej firmie, hotelu, pensjonacie czy salonie? Oczekujesz kompleksowych rozwiązań oraz wsparcia technicznego w zakresie obsługi systemu wentylacyjnego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W czym się specjalizujemy?

Jako firma działająca w branży systemów wentylacji i klimatyzacji oraz pozostałych instalacji sanitarnych, zapewniamy szeroki zakres usług obejmujących każdy etap procesu powstawania systemów klimatyzacyjnych. Naszą domeną jest nie tylko produkcja i sprzedaż komponentów, ale również praktyczne wykonywanie instalacji według projektów własnych i powierzonych. Jeśli Twoja firma ulokowana jest na terenie miasta Warszawa lub w jej okolicy, nie tylko przygotujemy dla Ciebie najlepszy projekt, ale również zrealizujemy go w praktyce, wykonując profesjonalny montaż.

Na co możesz liczyć w zakresie usługi?

Oferując Ci instalacje wentylacji mechanicznej, gwarantujemy nie tylko złożenie w całość wszystkich elementów systemu, ale działamy kompleksowo, dzięki czemu możesz również liczyć na: - profesjonale doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania technicznego w Twoim budynku,
- wykonanie nowego, unikalnego projektu systemu wentylacyjnego lub ocenę i skorygowanie posiadanego przez ciebie projektu,
- dobór, zakup oraz dostarczenie wszystkich niezbędnych elementów konstrukcyjnych wykonywanego systemu,
- montaż wentylacji mechanicznej,
- kontrolę stanu technicznego oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Każda instalacja wentylacji mechanicznej wykonywana jest wyłącznie z udziałem pracowników naszej firmy, bez korzystania z podwykonawców. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję solidności popartej dużym doświadczeniem, jakim możemy poszczycić się w tej dziedzinie.

Szukasz solidnego wykonawcy wentylacji? Zadzwoń do nas!